dima
 • ARTN багатофункціональний комплекс

  ARTN - це унікальний  проект відродження колишнього заводу Norblin, розташованного за адресою вул. Желязна, 51/53 у Варшаві. Комплекс включає в себе 9 історичних будівель та 44 елементи унікального виробничого обладнання колишньої фабрики.

  Наша архітектурна майстерня взяла участь у проекті у співпраці з архітектором Пітером Блаймом (провідний архітектор CAPITAL PARK (група інвесторів), засновник і провідний архітектор SPAZZIO DESIGN).

  Територія колишнього заводу Норблін - постіндустріальний простір. Винятковий не тільки завдяки своїй історичній цінності, але також тому, що він займає особливе місце в серцях мешканців міста. Завод Норбліна має більш ніж 200 -літню історію. У свої найкращі часи він був орієнтиром польської металургійної галузі, яка отримала багато місцевих та міжнародних нагород.

  Art N, перш за все, це старовинні заводи Норбліна, братів Бух і Т. Вернера з виготовлення індустріальних коштовностей. У той час, коли на картах Польщі ще не існувало, завод "Норблін" виготовляв всесвітньо відомі вироби зі срібла. На данній момент залишилось лише 11 антикварних будівель та 44 виробничі машини. Однак, саме ці елементи старої фабрики нададуть цьому проектові унікального характеру. Ресторани, кафе, сучасні розважальні заклади стануть сучасними, жвавими громадськими осередками. Крім того, відкритий музей заводу Old Norblin, за допомогою новітніх технологій надасть змогу відвідувачам зануритись у атмосферу далекого ХIХ століття.

  Ділянка площею в 2 га, розташована в центрі Варшави, перетвориться на місце для роботи, зустрічей, шопінгу та культури. Вона стане зручним простором, що відповідає найвищим стандартам якості. Концепція дизайну розроблена в постіндустріальному стилі в унікальному місці, буде наповнена широким спектром різноманітних послуг.

  Площа об'екту 64 000 кв. м включатиме:

  + 40 000 кв.м. офісних приміщень сучасного класу А на рівнях від +3 до +8, відповідно до концепції "Office Plus"

  + 24 000 кв.м. сервісної, торгово-розважальної площі на рівнях -1, 0, а також +1 та +2 за концепцією "Місце роботи - місце буття"

  + підземна парковка на 4 поверхи

  + підземна автостоянка на 200 велосипедів

  + BioBazar пропонує свіжі, сертифіковані органічні продукти харчування

  + музей колишнього заводу Норбліна

  + BREEAM "Дуже хороший" попередній рейтинг


  / Пітер Блайм, Роман Терьошкін, Макс Войтенко / 2017 /