dima
 • ЕКМ №1 будинок

  Одноповерховий житловий енергоефективний будинок площею 43,00 м2 спроектований для постійного проживання 2-х людей. Архітектурно-планувальне рішення компактного типу передбачає влаштування об'єднаної кухні-вітальні з виходом на терасу в південно-західній частині будинку, двомісної спальні, коридора-тамбура, суміщеного санвузла з душем та технічного блока для розміщення інженерного обладнання.

  Житловий будинок є будівлею модульного типу - виготовляється з типових модулів. Несучий каркас будинку забезпечують рами модулів, що об'єднуються в жорстку конструкцію. Заповнення стін, а також конструкцій підлоги та даху, виконується на базі панелей поелементного збирання. Фундамент - гвинтові палі. Покрівля пласка, експтуатована. Фасад виконується з вертикальної обшивки дерев'яними дошками по напрямним, що попередньо закріплені на каркасі будинку.

  Будинок оснащено автономною інженерією на основі екологічних технологій з використанням відновних джерел енергії. Сонячні батареї та вітрогенератор розміщуються на даху будівлі. Супутнє інженерне обладнання розміщується в приміщенні технічного блоку у відповідності до технічних вимог.


  Техніко-економічні показники:

  Площа забудови – 81,50 м2

  Загальна площа – 63,50 м2

  Житлова площа – 29,80 м2

  Площа тераси – 10,30 м2

  Поверховість – 1 эт.

  Будівельний об'єм – 240,00 м3


  / Максим Войтенко, Євген Кучер, Сергій Станішевський / 2013 /