KROLL колекція

Меблева колекція KROLL – це система полиць та журнальних столиків, дизайн яких створює ілюзію складок листа паперу. Полички також можуть використовуватися як декоративні елементи стін.

OVA настільна лампа

Декоративна настільна лампа з фанери OVA. Лампа складається з 3-х однакових овалів та осердя з електричним патроном для джерела світла.

HASH настінні полиці

Модульна книжкова полиця HASH. Дизайн полиці дозволяє створювати різні комбінації на основі двох модулів, а також поєднувати їх під різними кутами (з поворотом на 90 градусів). Полиця виготовлена зі сталі, порошкове пофарбування.

S1 настільний світильник

Бетонний настільний світильник S1.

KLIPP настінний годинник

Настінний годинник KLIPP. Корпус годинника виготовлений з металу, стрілки – зі сталевого прута. Всі елементи фарбуються порошковою фарбою. Кварцовий механізм.

PLANK світильник

Поліморфний підвісний світильник PLANK. Світильник складається з електричного патрона та плафона, виготовленого з дерев’яних планок. Попри простий дизайн, світильник може набувати різних форм. Шарнірні з’єднання планок з можливістю фіксації позицій дозволяють створювати різноманітні варіанти форми плафона. Світильник може використовуватися для ...

GIRAFFE настільний світильник

Світильник GIRAFFE може використовуватися для освітлення робочої поверхні стола, або як нічник. Нахил та поворот стержня здійснюється через натискання на металеву основу світильника, таким чином можна спрямувати світло на потрібний об’єкт або зробити світильник зручними для використання ...

BLOCK світильник

Настільний світильник BLOCK. Корпус виготовлено з фанери, джерело світла – світлодіодна стрічка.