MO_1.3_1

MO приватний будинок

Проект інтер’єру одноповерхового житлового будинку з цокольним поверхом та мансардою для молодої сім’ї. Планування будинку багато в чому було визначене наявним архітектурним проектом з традиційними рішеннями. У проекті інтер’єру вдалося вдосконалити деякі з них. Внутрішній ...

VZ2_living_4

VZ2 квартира

VZ2 – проект інтер’єру двокімнатної квартири для молодої пари у Вінниці.

GO квартира

GO – проект інтер’єру двокімнатної квартири з частково об’єднаними зонами кухні та вітальні.

VZ_1

VZ квартира

Двокімнатна квартира у стилі мінімалізм у Вінниці для молодої пари. Провідною ідеєю в дизайні інтер’єру VZ є використання простих та «чесних» рішень в плануванні, оздобленні та обладнанні приміщень квартири.

LP квартира

Дизайн інтер’єру двокімнатної квартири у Києві, зі скандинавськими мотивами та багатофункціональною загальною кімнатою. У кімнаті площею 34 квадратних метра, нам вдалося організувати окрему спальню, а також об’єднану з кухнею вітальню.

SU офісний центр

Дизайн інтер’єру місць спільного користування для бізнес-центру “САЛАВАТ ЮЛАЄВ” в Уфі, Республіка Башкортостан, Росія. Простий колористичний принцип – чорна підлога і стеля та білі стіни + декоративні акценти зі світлого дерева.

CT квартира

Дизайн інтер’єру трикімнатної квартири в Києві з об’єднаною вітальнею та кухнею. Світлий сучасний інтер’єр.

DS приватний будинок

Дизайн інтер’єру двоповерхового приватного будинку в Києві для молодої сім’ї. У цьому сучасному інтер’єрі ми використали елементи лофту та мінімалізму – неоздоблені фрагменти стелі та стін. Оригінальна дерев’яна спальня з ліжком на подіумі.

SP квартира

Дизайн інтер’єру квартири в Москві. У цьому проекті базовим колористичним принципом є “ВІДТІНКИ СІРОГО + ЖОВТИЙ”.

KIOTO готель

Концепт-дизайн інтер’єру готельного номера та лоббі-групи невеликого готелю з японськими мотивами, у Вологді, Росія.

MZ квартира

Дизайн інтер’єру двокімнатної квартири в Києві.

PM квартира

Дизайн інтер’єру однокімнатної квартири-студії для молодої пари, у ЖК “Паркове місто” в Києві. / Максим Войтенко, Роман Терьошкін, Євген Кучер / 2011 /